Інвертор Deye SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3 12W низьковольтний однофазний 220В
В наявності
Артикул
SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3
ГРР00002596
Докладніше
Бренд Deye
Габаритні розміри 464х763х282
Кількість фаз Однофазні
Потужність 12 кВт
Час перемикання 8 мс
Максимальна ефективність, % 97.6 %
Ступінь захисту IP65
Вихідна напруга, В 230 В
Струм заряджання батареї 250 А
HV/LV Низьковольтний
Всі характеристики
Інвертор Deye 12 кВт для дому та бізнесу
Ціна
Купити в 1 клік
Дізнатись дилерську ціну
  • Все про товар
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Доставка і оплата
Опис
Інвертор Deye SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3 - Ваш надійний супутник у світ сонячної енергії
Якщо ви задумалися про перехід на сонячну енергетику, інвертор Deye SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3 – це оптимальний варіант для вашого будинку чи бізнесу. Цей інвертор, що працює в низьковольтному режимі, підтримує потужність від 2000 Вт та забезпечує вражаючий ККД 97.6%. Завдяки таким характеристикам ви можете бути впевнені у надійності та ефективності його роботи.
Сучасні технології та якість
  • Елегантний білий колір робить інвертор стильним доповненням до будь-якого інтер'єру.
Енергоефективність та зручність
Інвестуйте у майбутнє
Читати повністю
Докладніше
Бренд Deye
Кількість фаз Однофазні
Потужність 12 кВт
Час перемикання 8 мс
Ступінь захисту IP65
Вихідна напруга, В 230 В
Струм заряджання батареї 250 А